Yeme & İçme

Yerel, doğal, sağlıklı ve güvenilir mutfak

Mutfağımızda, Karadeniz’in  balıklarını , Ağva’nın yerel tatlarını, yöresel otlarını, leziz mantarlarını, zengin Ege  mutfağının geleneksel zeytinyağlıları ve  Akdeniz mutfağının spesiyalleri ile harmanladık. 

*Tesisimizde son derece titizlikle sürdürdüğümüz  satın alma, imalat ve ürün saklama süreçlerimiz, bilgi almak isteyen tüm misafirlerimizin denetimine açıktır . Ürünlerimizde hiç bir surette hazır gıda ve katkılarına ve konserve ürünlere yer verilmemektedir. Turşular, reçeller, kek, kurabiye, ekmek, hamur işleri ve tatlılarımız tümüyle kendi mutfağımızda yüksek hijyen koşullarında imal edilmektedir. Zeytinyağı, ve peynirlerimiz düzenli olarak Ayvalık’tan, balımız Datça’dan, baharatlar Güney Doğu illerimizin bakanlık sertifikalı üreticilerden temin edilmektedir.

Memnuniyetiniz için….

  • Odalarımız internet sitemizde Yarım Pansiyon ve Oda&Kahvaltı seçenekleri ile satıştadır.
  • Oda&Kahvaltı konaklama planına konaklama, kahvaltı ve çay saati ikramları dahildir.
  • Yarım pansiyon konaklama planına, kahvaltı, çay saati ve alakart seçenekleri ile akşam yemeği dahildir.
  • Rezervasyonlarını Oda&Kahvaltı planına göre yapmış olan ancak sonradan akşam yemeğini de otelimizde almaya karar veren konuklarımız, akşam yemeği saatimizden 2 saat öncesine kadar restoranımıza rezervasyon yaptırabilirler.
  • İnternet sitemiz dışındaki online kanallardan satış yapan platformlarda  tüm satışlar  Oda&Kahvaltı seçeneği ile sınırlıdır.  
  • En iyi hizmet ve fiyat garantisi için sitemizden doğrudan rezervasyonu tercih ediniz.